مقالات مرتبط

پیام بخشدار چهاردانگه در خصوص تحویل نهال (سیاه ریشه) رایگان در برخی از روستاها ۰۶ آذر, ۱۳۹۷ تشریح خدمات ویژه بیمه برای روستائیان با همکاری بخشداری ۰۱ آبان, ۱۳۹۷ برگزاری مراسم تقدیر از پیشکسوتان ورزش چهاردانگه ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۷ جلسه شورا بهداشت بخش چهاردانگه برگزار شد ۰۸ اسفند, ۱۳۹۶ مروری بر شرح وظایف و اختیارات بخشدار ۱۶ آبان, ۱۳۹۶
نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. 1

  سید بشیر عمادی

  با اهدای سلام و هزاران درود .
  با سپاس فراوان از خدمات ارزنده و مدیریتی مبتنی بر روابط مطلوب انسانی و ارزشهای والای اخلاقی و اسلامی در عین دفاع جانانه و شایسته ی تحسین و تقدیر از حقوق به حق چهاردانگه ایها به دور از هر گونه تبعیض و تفاوت فیما بین روستاها و بخشی نگری جناب آقای امینی عزیز ، انتصاب جناب آقای سید محمد حسین سلطانی انسانی با سابقه ی خدمات ارزنده در مصادر مختلف در آموزش و پرورش چهاردانگه و شهر ساری را تبریک و تهنیت عرض می نمایم و برای ایشان توفیقی در شان والایشان آرزومندیم .

  پاسخ
 2. 2

  فرهاد بریری

  باسلام.انتصاب بجا وشایسته اقای سلطانی را تبریک میگوییم وبرای ایشان ارزو توفیق وموفقیت داریم.

  پاسخ
 3. 3

  احمدی

  انتصاب به جا و شایسته ی آقای سید محمد حسین سلطانی مرد اخلاق و دلسوز چهاردانگه را به ایشان و مردم چهاردانگه تبریک میگویم.

  پاسخ
 4. 4

  a.s

  از زحمات چندین ساله جناب آقای امینی که دلسوزانه دراین
  مدت ، شبانه روز برای منطقه تلاش نموده اند تقـــدیر و تشکـر
  می گردد. از تعامل و همکاری که با ادارات کیاسر داشته اید
  ممنون و سپاسگزارم.
  امیدوارم در کلیه امور زندگی موفق وموید باشند.

  پاسخ
 5. 5

  احمد کفشگر کیاسری

  با سلام واحترام ضمن تقدیر از جناب استاد امینی که به کسوت بازنشستگی نایل آمدند.حضور ارزشمند فرزند چهاردانگه را به دامن بخشداری چهاردانگه تبریک گفته وبرای هردو عزیز سلامتی وبهروزی را آرزومندیم

  پاسخ
 6. 6

  دکتر اصغری

  با اهداء سلام و آرزوی توفیق،
  خبر مسرت بخش انتصاب شایسته ی آقای سید محمد حسین سلطانی (معلم دیروز و استاد امروز) را به عنوان سرپرست بخشداری چهاردانگه تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
  ایشان از اساتید برجسته و خدوم جامعه آموزشی و یکی از چهره های ارزشمند و فرهیخته عرصه علم و دانش بوده که همواره با تفکر علمی، مخلصانه در جهت اعتلای زادگاهمان، چهاردانگه عزیز، گام برداشته و تلاش نموده اند. از خداوند باری تعالی توفیقات روز افزونشان را آرزومندیم و رجاء واثق داریم که دراین عرصه جدید نیز همچون عرصه های دیگر خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کماکان موفق، مؤید و پیروز باشند.

  پاسخ
 7. 7

  بهادر نوکنده

  با سلام ابتدا از زحمات آقای امینی بخشدار سابق تقدیر و تشکر کرده و آرزوی توفیق برای ایشان و تبریک ویژه به آقای سلطانی سید عزیز بخشدار جدید که با پشتوانه آگاهی از منطقه بصیر چهاردانگه این مسئولیت خطیر را بر عهده گرفتند .ان شا الله با بهره گیری از پتانسیل بالای منطقه ولایی چهاردانگه جایگاه این بخش را در استان و کشور ارتقا دهند.
  ان شا الله بزرگان چهاردانگه به این آیه شریفه دقت کنند ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم»

  پاسخ
 8. 8

  مسعوديان

  با سلام ، ضمن تشکر از زحمات در خور تحسین و مخلصانه اقای امینی ، انتخاب شایسته اقای سلطانی را به عنوان بخشدار چهاردانگه تبریک عرض نموده و موفقیت ان بزرگوار را ارزومندیم .

  پاسخ
 9. 9

  موسی وسگر کیاسری

  خسته نباشنداستاداخلاق امینی خدا را شکر که در این مدت طولانی باتمام نداریهای عمرانی کوشیدند و باسربلندی در اوج بازنشست شدند وتبریک به معلم واستاد اخلاق جناب اقای سلطانی که در منزلت جدید موفق باشند

  پاسخ
 10. 10

  قلی پور

  باسلام خدمت معلم دلسوزوفداکارکه درهر عرصه ایی وارد شدید نام نیک ازشما بجای ماند امیداست که دراین جایگاه همواره با پشتکار وتلاش ازاین امتحان هم پیروزوسربلند باشید
  باتوجه به اینکه لیاقت و توانایی شما بیش ازاین بوده امید توفیقات بیشتر برایتان آرزومندیم

  پاسخ
 11. 11

  علوی

  جناب آقای حاج مجید حسین زادگان از حسن سلیقه جنابعالی در انتصاب آقای سلطانی مرد اخلاق چهاردانگه به عنوان بخشدار متشکرم. از آقای امینی سپاسگزار و تبریک به جناب آقای سلطانی و توفیق برای ایشان از خداوند متعال مسئلت مینمایم.🌷

  پاسخ
 12. 12

  فوالادیان

  با سلام
  جای بسی شادی و خوشحالی دارد که مردی از دیار سادات و از روستای زیبا و توریستی کنتا به این سمت نائل شدند
  با آرزوی سعادت و موفقیت برای استاد و معلم دلسوز جناب آقای سید محمد حسین سلطانی از خداوند موفقیت روز افزون ایشان را خواستارم.

  پاسخ
 13. 13

  محمد رضایی نوکنده

  با تبریک به آقای سلطانی امیدوارم همانطور که در آموزش و پروش از بهترینها بودند در بخشداری هم همان باشند. به آقای حسین زادگان هم بابت این انتخاب تبریک می گویم.

  پاسخ
 14. 14

  عباس رضايي ورنامي

  با سلام و احترام و عرض تسلیت ایام عزا داری حضرت امام حسین (ع)
  جناب آقای امینی ،خدا قوت و دست مریزاد . از زحمات شما تقدیر و تشکر می نمایم.
  جناب آقای سلطانی ، انتصاب شایسته شما را بعنوان بخشدار چهاردانگه تبریک گفته و آرزوی موفقیت شما در تمامی عرصه ها را دارم .

  پاسخ

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری چهاردانگه می باشد . www.4dangehnews.ir

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید